howtovideon
Subscribe

 • HowToVideon

  Jak samemu wykonać dziurawe dżinsy - Wideo

  Dziurawe dżinsy są modne i stylowe, są dla każdego i na każdą porę. Ale nie konieczne musisz je kupić w sklepie. Możesz stworzyć swoje własne dziurawe dżinsy samodzielnie w domu. To łatwe i zajmuje chwilkę. Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności i dużego doświadczenia.

  Obejrzyj ten film, a dowiesz się, jak to zrobić. Możesz wykorzystać do tego swoje nowe dżinsy lub te stare. Mogą to być różnego rodzaju jeansy np. stretchy, slim, boyfriend jeans, i tak dalej. Możesz również użyć dżinsów capri lub szorty.

  Bądź kreatywny, to wszystko zależy od ciebie. Dziury mogą być małe lub duże. Mogą być z obu stron, na kolanach, kieszeniach. Wszędzie! Więc na co czekasz? Nadszedł czas, aby odnowić swoje stare dżinsy i tchnąć w nie nowe życie. Potrzebujesz kilku instrumentów, takich jak maszynka do golenia, nożyk do cięcia, pilnik do stóp, pęsety i gotowe!

  Jeśli podobał ci się nasz film, prosimy o komentarz lub kliknięcie Lubię to. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać. Z przyjemnością pomożemy.

  Dzielić się!

  top